Temos
Vanduo nuplauna stresą

Puslapis: 3

Jeigu organizmas nesusidoroja su stresu, atsiranda vadinamasis distresas. Ir tada žmogus suserga. Dar visai neseniai organizmas pats sugebėdavo susidoroti su distresu. Tačiau technikos revoliucija ir automatizavimas pasmerkia mus vis didėjančiam judėjimo deficitui. Tad, siekdami įveikti stresą ir jo padarinius, privalome kuo daugiau judėti.

Čia norėtume dar kartą priminti, kad Kneipo terapija— ne vien tik įvairios vandens procedūros. Pastorius Kneipas sveikatos sutrikimų gydymo schemą yra parėmęs penkiais tvirtais postulatais: vandens procedūros, sveika ir protinga mityba, gydymasis vaistažolėmis, vadinamoji tvarkos terapija ir judėjimas

Labiausiai į akis krintantis streso požymis yra nervingumas. Tai tokia būsena, kai žmogus linkęs lipti sienomis anaiptol ne perkeltine prasme. Nervingą žmogų paprastai kankina ir vidinis nerimas, jis negali susikoncentruoti, negali pakęsti triukšmo, sutrinka miegas. Kai kurių pacientų nervingumas fiziškai matomas: žiūrėk, žmogui nesąmoningai trūkčioja akies vokas ar mažytis veido raumuo. O kalti čia perkrauti vegetaciniai nervai, kurie, kaip žinoma, nesuvaldomi.

Taigi: kas nori tapti sveikas, privalo apsišarvuoti kantrybe.

Be druskos vonios ir apsipylimo vandeniu Kneipo sistema siūlo ir kitas priemones. Viena jų — odos masažas sausu šepečiu. Yra žinoma, kad 90 proc. vegetacinių nervų baigiasi odoje, tad veikdami ją mechaniškai arba termiškai, nejučiom mankštiname ir šiuos nervus. Taip įveikiamos klaidingos nervų reakcijos.

<<< Ankstesnis puslapis    Kitas puslapis >>>   


Daugiau straipsnių apie sveikatą





Informacija surinkta iš įvairių interneto šaltinių, pateikiama pažíntiniais tikslais ir gali būti nepatikima. Prieš ja pasikliaudami, tikrinkite kituose šaltiniuose arba teiraukitės specialistų.


Vaistų ir ligų katalogas   Kontaktai

Vaistai, ligos, sveikata, kainos