Temos
Patikima priemonė nuo kraujo užkrėtimo (gangrenos)


Daktaras Makferinas knygoje "Šimtas priesakų sveikatai" pateikia tokią gana patikimą priemonę.

Paimti gabalėlį šviežių avies arba veršio kepenų ir uždėti juos ant gangrenos pažeistos vietos. Laikyti valandą, dvi - tol, kol ant odos neiškils spuogeliai, arba votelės. Sterilia adata jas pradurti. Po to vėl uždėti kraujuotą gabalėlį kepenų ir viską kartoti. Žinomas gydytojas teigia, kad jis savo akimis matė daug atvejų, kada nuo amputacijos šis būdas išgelbėjo daugybę rankų ir kojų. Jau po 2 - 3 valandų tokio gydymo ligonis jausdavosi daug geriau. Tie patys gydytojai, kurie dar vakar rekomendavo "nurėžti" galūnę, kitą dieną, dideliam savo nustebimui, pripažindavo, kad operacija visiškai nereikalinga, ir tik skėsčiodavo rankomis, pateikdami klausimą: "Kaip tai galėjo atsitikti?"

Pastaba: užkrėstasis įbrėžimas arba žaizda prieš uždedant gabalėlį kepenų turi būti atvira.<<< Ankstesnis straipsnis    Kitas straipsnis >>>   


Daugiau straipsnių apie sveikatą

Informacija surinkta iš įvairių interneto šaltinių, pateikiama pažíntiniais tikslais ir gali būti nepatikima. Prieš ja pasikliaudami, tikrinkite kituose šaltiniuose arba teiraukitės specialistų.


Vaistų ir ligų katalogas   Kontaktai

Vaistai, ligos, sveikata, kainos