Temos
Liaudiška priemonė nuo vandenligės


Nuplauti ir supjaustyti 800 g petražolių, sudėti j puodą, užpilti šviežiu nepasterizuotu pienu ir pastatyti ant nelabai stiprios ugnies. Pienui leisti garuoti tol, kol jo liks pusė. Viską perkošti ir duoti ligoniui 1- 2 valgomuosius šaukštus nuoviro kas valandą. Visus paruoštus vaistus ligonis privalo išgerti per vieną dieną. Tai gerai šlapimą varanti priemonė ir vaikams jos reikia duoti mažiau, negu suaugusiems. Gydytojai tvirtina, kad ši priemonė padeda netgi tada, kai mokslinė medicina bejėgė.

Nors chirurgams visuomet išeitis tik operacija, praktika parodė, kad sergantis vandenlige gali išlaikyti tik dvi operacijas; trečioji beveik visuomet baigiasi mirtimi. Todėl reikia gerai pagalvoti prieš duodant sutikimą "sudoroti" savo kūną. Kodėl gi neišbandžius visiškai nekenksmingos ir dažnai labai efektyvios liaudiškos priemonės, prieš neapgalvotai puolant į chirurgų letenas?<<< Ankstesnis straipsnis    Kitas straipsnis >>>   


Daugiau straipsnių apie sveikatą

Informacija surinkta iš įvairių interneto šaltinių, pateikiama pažíntiniais tikslais ir gali būti nepatikima. Prieš ja pasikliaudami, tikrinkite kituose šaltiniuose arba teiraukitės specialistų.


Vaistų ir ligų katalogas   Kontaktai

Vaistai, ligos, sveikata, kainos